تعمیر کیبرد مک بوک

از کار افتادن کیبورد مک بوک
زمان مطالعه مطلب 4 دقیقه

اگر متوجه از کار افتادن کیبورد مک بوک شده اید، در این مقاله دلایل احتمالی و راهکار های حل این اشکال را برای شما ارائه داده ایم. همچنین، ما برای کاربران مکبوک خدمات تعمیر کیبورد مک بوک و بررسی اشکالات احتمالی طی تجربه متخصصین ما، تا با در نظر گرفتن، نوع و شدت خرابی این قطعه در اقدام به تعمیر صفحه کلید لپ تاپ باید توجه کرد. ممکن است مشکل با تعمیر یا تعویض کلیدها برطرف شود و یا به طور کامل نیاز به تعویض کیبورد مک بوک باشد. حتی احتمال دارد ایراد در سیستم نرم افزاری باشد که در اینصورت باید، نرم افزار مک بوک را بررسی و ترمیم نمود. در ادامه روشها و نکات مهم احتمالی برای  رفع کار نکردن کیبورد لپ تاپ اپل را بررسی می کنیم. اما با برسی این احتمالات جزئی، درصورت عدم رفع اشکال، پیشنهاد می دهیم، از خدمات نمایندگی اپل با  تیم مجرب در تعمیرات مک بوک با ارائه خدمات تضمینی و با گارانتی معتبر اطمینان حاصل فرمایید.

 

 

از کار افتادن کیبورد مک بوک

رفع مشکل از کار افتادن کیبورد مک بوک بطورمعمول هزینه زیادی را شامل نشده، مگر در شرایطی که نیاز به تعویض کیبورد لپ تاپ باشد که با این اوصاف، اما در نهایت قیمت آن  بستگی صفحه کلید جدید دارد. برای قیمت مشخص شده کیبرد مک بوک، باید بررسی تکنسین در عیب قطعه، متوجه مشکل اصلی، از کار افتادن کیبورد مک بوک شود.

بطور مثال اگر اشکال نرم افزاری باشد، مشخصاهزینه بالایی به نخواهد داشت. تعویض چند کلید یا پاک سازی فضای زیرین کیبرد نیز هزینه چندانی ندارد. اما در زمانی که نیاز به تعویض کیبرک مک بوک باشد، باید هزینه بالا تری را از این اشکال در صفحه کلید لپ تاپ اپل در نظر داشته باشید. و دلیل اصلی آن قطعه اصلی و اورجینال مک بوک اپل بوده و در نتیجه  هزینه تعمیرات و تعویض کیبورد مک بوک شما بیشتر از موارد دیگر می‌باشد.

از کار افتادن کیبورد مک بوک
از کار افتادن کیبورد مک بوک

نحوه تعمیر کیبرد مک بوک

در این موضوع میزان  شدت و خراجی قطعه، در روش تتعمیر کیبرد مک بوک apple  تاثیر گذار خاهد بود. در مواردی عملکرد نادرست کلید ها و حروف اشتباهی نیز مشاهده شده، که ممکن است اشکال در فضای زیری صفحه کلید لپ تاپ اپل باشد. که با رفع این ایراد جزئی مشکل برطرف خواهد شد. این احتمال هم وجود داشته که درایو به درستی نصب نشده و ایراد صفحه کلید اپل نرم افزاری باشد، در اینصورت  برای رفع اشکال در برنامه ها و  در اصل مشکلات نرم افزاری  را در نظر داشت. در مشکلالات نرفم افزاری باید درایو را اپدیت و یا آن را اصلاح نمود. ایراد در مدارها و اتصالات کیبورد نیز می‌تواند در انتخاب روش تعمیرات این قطعه تاثیرگذار باشد. اما با وجود نفوز آب یا هر خرابی که باعث کار نکردن صفحه کلید اپل شود، تعمیر کیبرد مک بوک اپل تاثیری نداشته و باید قطعه کیبرد مک بوک تعویض گردد.

 

تعمیر کلیدهای کیبورد لپ تاپ اپل

در بعضی مواقع عدم عملکرد صفحه کلید لپتاپ اپل به دلیل خرابی در بعضی کلید ها اتفاق افتاده است. با این اشکال تعمیر صفحه کلید مک بوک بطور ساده با تعمیر یا تعویض دکمه های خراب امکان پذیر خواهد بود. در این خصوص مک بوک را خاموش کرده و باتری را از آن جدا میکنند. و با باز شدن اتصالات کیبرد برای تشخیص کلید های معیوب، آن ها را تعویض می‌نمایند. و در نتیجه رفع دکمه های معیوب کیبرد مک بوک را در جای خود قرار داده و اتصالات آن را، طبق  قبل نصب می‌نمایند.

تعمیر کلیدهای کیبورد لپ تاپ اپل
تعمیر کلیدهای کیبورد لپ تاپ اپل

 

تعویض کیبورد مک بوک

گاهی با تلاش های مداوم تکنسین ها تعمیر اشکالات موجود در کیبورد مک بوک امکان پذیر نمی‌باشد. در واقع آسیب دیدگی این قطعه به میزانی است که تعمیرات در آن حاصلی نداشته. راهکار عملی و درست در این مسئله تعویض کیبرد مک بوک می‌باشد. در انجام تعویض کیبورد لپ تاپ اپل، مک بوک را خاموش کرده و اتصال باتری از آن را جدا میشود.

تعویض کیبورد مک بوک
تعویض کیبورد مک بوک

 

 

تعمیر صفحه کلید لپ تاپ اپل

صفحه کلید صفحه کلید لپ تاپ اپل را تنها به واحد تعمیرات تخصصی مک‌بوک در نمایندگی اپل درتهران بسپارید تا از خدمات با کیفیت و مطمئن برخوردار شوید. آسیب‌دیدن صفحه کلید به دلیل ضربه، ریختن مایعات و جمع شدن بقایای ریز و گرد و غبار در زیر کلیدهای صفحه کلید از رایج‌ترین مشکلاتی است که برای صفحه کلید این دستگاه رخ می‌دهد.

خوب است بدانید که اجزای استفاده شده در صفحه کلید، حتی از نوع ساده و رایج آن، بسیار پیچیده هستند. صفحه کلید لپ‌تاپ اپل، ذاتاً پیچیده و بسیار حساس است. برای تعمیر صفحه کلید مک‌بوک اپل، باید مدارهای آن مشخص شود. تنها عیب‌یابی دقیق کارشناسان مجرب تعمیرات مک‌بوک اپل این است که می‌تواند تعمیرات با کیفیت و کارآمد مک‌بوک اپل شما را انجام دهد.

تعمیر کیبرد مک بوک مهارت تجربی و بسیار تخصصی می‌باشد که حتماً باید به متخصصان حرفه‌ای سپرده شود تا به دستگاه شما آسیب دیگری وارد نشود. نمایندگی تعمیر مک‌بوک اپل در تهران  با تیم تعمیرکاران حرفه‌ای که دارد، در کمترین زمان و با بهترین کیفیت تعمیرات شما را انجام می‌دهند.

 

 تعمیرات صفحه کلید لپ تاپ اپل

نمایندگی اپل

کاربران گرامی می توانند در صورت بروز هرگونه مشکل در دستگاه اپل خود با همین مجموعه تماس گرفته تا راهنمایی های لازم برای رفع مشکلات بوجود امده را دریافت کنند. همچنین میتوانید با  تکمیل فرم درخاست در صفحه اصلی نمایندگی اپل  مشخصات خویش را  ثبت کرده تا در اسرع وقت، متخصصین برای بررسی مشکلات بوجود آمده در تمامی محصولات اپل در اسرع وقت با شما ارتباط بر قرار کنند. کاربران گرامی، با بامراجعه به مرکز نمایندگی تعمیرات اپل کامپلکس شاهد رفع تمامی ایرادات موجود در دستگاه خود در کمترین زمان و با کیفیتی مطلوب خواهند بود. 

شرکت اپل کمپلکس پیشرو در خدمات تعمیر محصولات اپل همچون تعمیر اپل تی وی ، تعمیر اپل واچ ، تعمیر آیفون و تعمیر آیپد می باشد .

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *