تعمیر آل این وان و آی مک اپل
تعمیر آل این وان اپل

تعمیر آل این وان اپل

هرگونه مشکلی که در آل این وان شما ایجاد شده باشد توسط تکنسین های اپل کمپلکس، مرکز تعمیر آل این وان اپل قابل برطرف شدن است. خدمات کاربردی مختلفی در حوزه فروش و تعمیرات آل این وان اپل برای مشتریان ارائه می شود. بهره مندی از مشاوران حرفه ای و با تجربه در واحد فروش باعث شده تا افرادی که قصد خرید آل این وان apple را دارند، بتوانند راهنمایی های لازم و تخصصی را دریافت کرده و خرید مطمئنی داشته باشند.همچنین در واحد عیب یابی و تعمیرات نیز از مشاورانی استفاده شده است که دستگاه شما را عیب یابی نموده و ایراد آن را به صورت دقیق با شما مطرح می نمایند. برای مشاوره رایگان با ۴۵۱۰۲ ۰۲۱ تماس بگیرید.

به علاوه هزینه های احتمالی که برای انجام تعمیرات یا تعویض قطعات مختلف در نمایندگی آل این وان اپل ممکن است وجود داشته باشد، به شما اعلام خواهد شد.خدماتی که این مرکز انجام دهد در حوزه های عیب یابی، تعمیرات سخت افزاری، تعمیرات نرم افزاری و سرویس کردن آل این وان اپل است.

تعمیر آل این وان اپل

آل این وان را می توان یک کامپیوتر رومیزی تصور کرد که فاقد هیچ گونه کیس و اسپیکر است. تمامی اجزایی که در کامپیوترهای خانگی درون کیس قرار گرفته بودند، در آل این وان ها به داخل مانیتور انتقال داده شده اند و تمام دستگاه شامل یک مانیتور و کیبورد است که در مدل های تاچ و لمسی، کیبورد نیز قابل حذف است. یکی از محصولات پرطرفدار و محبوب این کمپانی بزرگ ،کامپیوتر آل این وان اپل است که مانند سایر محصولات اپل از کیفیت و ظاهر منحصر به فردی برخوردار است.آل این وان اپل دارای ساختار به خصوصی است و تعمیرات آن با تعمیر سایر سیستم های کامپیوتری مانند لپ تاپ و PC متفاوت است. در مرکز تعمیر آل این وان اپل، با حضور کادر تعمیراتی مجرب و حرفه ای تعمیر انواع آل این وان اپل به صورت فوق تخصصی صورت می گیرد. این مرکز تلاش می کند تا رضایت مشتریان را از طریق کیفیت بالا و سرعت انجام کار جلب نماید.

برای تعمیر آل این وان اپل خود همین حالا با ۴۵۱۰۲  ۰۲۱ تماس بگیرید.

 
تعمیرات all in one اپل
مرکز تعمیر آل این وان اپل

خدمات و تعمیرات تخصصی آل این وان اپل

علاوه بر تعمیرات تخصصی، مرکز تعمیر آل این وان اپل به سرویس کردن این دستگاه ها نیز می پردازد. گاهی نیاز است تا برای جلوگیری از بروز مشکلات جدی در دستگاه، هر از چند مدت آن را سرویس نمود. سرویس کردن شامل بررسی قطعات مهم دستگاه مانند فن است. همچنین در سرویس کردن، آل این وان ها از هرگونه گرد و غبار پاک شده و این کار باعث می شود تا در آینده مشکلی برای مادربرد دستگاه ایجاد نگردد.

 

آخرین مقالات
نمایندگی تعمیرات مک بوک

خدمات و تعمیرات تخصصی آل این وان اپل

اما چرا نیاز است تا آل این وان اپل خود را در نمایندگی های معتبر تعمیر نمود؟ خرابی آل این وان اپل امری طبیعی بوده و این مورد در تمامی سیستم های کامپیوتری وجود دارد. حال این مشکل می توان از نوع سخت افزاری و آسیب به قطعات دستگاه بوده و یا این که نرم افزاری باشد و مشکلاتی را در عملکرد سیستم ایجاد نماید.

آل این وان اپل دستگاهی است که نمی توان آن را با قیمت پایین خریداری کرد، بنابراین در صورت خرابی باید به مرکزی مراجعه کرد تا تجربه بالایی در این حوزه داشته و صدمه ای به دستگاه وارد ننماید. چه بسا تعمیرکارانی که بدون داشتن تخصص کافی اقدام به تعمیرات این دستگاه ها نموده و از عدم آگاهی مشتری سوء استفاده کرده و هزینه هنگفتی را بابت تعمیرات نادرست از وی دریافت می نمایند.

بنابراین یافتن تعمیرکاری که دارای وجدان کاری بوده و علم کافی در زمینه تعمیرات سیستم های کامپیوتری مختلف داشته باشد ضروری است. چگونه می توان به این تعمیرکاران دسترسی پیدا کرد؟ نمایندگی ها مکان هایی هستند که به صورت مستقیم برای شرکت ها کار کرده و در آنها از متخصصین حرفه ای بهره گرفته می شود. در نمایندگی آل این وان اپل نیز از متخصصین با تجربه ای استفاده شده است که قادر به عیب یابی و برطرف نمودن انواع مشکلات مختلف آل این وان اپل به بهترین نحو ممکن هستند.

تعمیرات سخت افزاری آل این وان اپل

وجود مشکلات سخت افزاری مختلف در آل این وان اپل ممکن است به دلایل مختلفی اتفاق بیفتد. این مشکلات به دلایلی مانند ضربه، آب خوردگی، استهلاک، داغ کردن و … اتفاق می افتند و ممکن است قطعات سخت افزاری نیاز به تعمیر یا تعویض داشته باشند. سخت افزار آل این وان اپل شامل قطعاتی می شود که قابل لمس بوده و بتوان آن ها را با چشم مشاهده کرد. قطعاتی مانند مادربرد، کارت گرافیک، فن، مانیتور، کارت صدا، کیبورد و غیره از جمله قطعات سخت افزاری دستگاه هستند که امکان به وجود آمدن مشکل در هر یک از آنها وجود دارد.

با توجه به این که تمامی قطعات در آل این وان درون مانیتور جای گرفته اند، برای انجام تعمیرات سخت افزاری نیاز است تا مانیتور آل این وان به طور کامل باز گردد. در صورتی که این کار بدون علم و آگاهی انجام شود ممکن است به سایر قطعات نیز آسیب هایی وارد شده و در نتیجه آل این وان شما خرابتر گردد.

پس از باز شدن تخصصی آل این وان، قطعه مورد نظر مورد بررسی قرار گرفته و در صورتی که قابل تعمیر باشد تکنسین های ما اقدام به تعمیر آن می نمایند. اما گاهی ممکن است قطعه مورد نظر دچار صدمات جدی شده باشد و امکان تعمیر کردن آن به هیچ عنوان وجود نداشته باشد. در این صورت با استفاده از قطعات اورجینال، قطعه دیگری را جایگزین آن کرده و پس از آن باز هم با دقت بالا آل این وان بسته می گردد.

تعمیرات مک بوک در محل

تعویض انواع چیپ آل این وان اپل، رفع مشکلات مدار RTC آل این وان اپل، رفع مشکلات مدار SOUND انواع آی مک، تعمیر گرافیک آل این وان اپل، تعویض قاب صفحه نمایش آل این وان اپل، تعویض و تعمیر پورت شارژر و دیگر اتصالات و درگاه های ارتباطی آل این وان اپل، تعمیر یا تعویض سیستم تهویه و خنک کننده، فن و تیوب های هیت پایپ آل این وان اپل، تعمیر و تعویض مادربرد و بسیاری از موارد دیگر از جمله خدمات سخت افزاری است که در مرکز تعمیر آل این وان اپل انجام می گیرد.

به کارگیری تجهیزات مدرن در نمایندگی آل این وان اپل

یکی از ویژگی های منحصر به فردی که ممکن است در تعمیرگاه های دیگر به چشم نخورد، استفاده از تجهیزات و دستگاه های به روز و مدرنی است که در نمایندگی و مراکز تعمیراتی آل این وان اپل وجود دارد. باید بدانید که تنها تخصص، برای انجام تعمیرات سیستم های کامپیوتری از جمله آل این وان اپل کافی نیست و باید ابزار کار و تجهیزات به صورت جامع و کامل در اختیار تعمیرکار باشد تا بتواند عمل عیب یابی و تعمیر را به خوبی انجام دهد.

تعمیرات نرم افزاری آل این وان apple

نرم افزار به همان اندازه سخت افزار در سیستم های کامپیوتری حائز اهمیت است و خرابی های نرم افزاری نیز می توانند مشکلات متعددی را در دستگاه ایجاد کرده و امکان کار کردن با آن را از کاربر بگیرند. گاهی ممکن است آل این وان اپل شما خاموش شده و امکان روشن کردن کردن مجدد آن وجود نداشته باشد.

این مشکل ممکن است بر اثر خرابی قطعات مختلف رخ داده باشد و یا این که مشکل تنها به دلیل وجود یک ایراد نرم افزاری است. تعمیرکاران مرکز تعمیر آل این وان اپل پس از بررسی مشکل، دستگاه را عیب یابی کرده و در صورتی که ایراد نرم افزاری باشد آن را به واحد نرم افزار مرکز ارسال می نمایند. در این واحد مهندسین نرم افزار کامپیوتر حضور دارند که با انواع مشکلاتی که در حوزه نرم افزار کامپیوتر رخ می دهد آشنایی داشته و قادر به برطرف نمودن آنها می باشند.

 برای برطرف کردن مشکلات نرم افزاری نیاز به سیستم های کامپیوتری و نرم افزارهای مخصوصی است که متخصصین با استفاده از آنها به راحتی باگ ایجاد شده را برطرف می نمایند. ویروسی شدن دستگاه، عدم آپدیت کردن ویندوز، آپدیت نبودن درایوها، پر بودن حافظه و بسیاری از مشکلات دیگر منجر به بروز ایرادات نرم افزاری می گردد. علائم مشکلات نرم افزاری می تواند شامل کند شدن سرعت سیستم، خاموش شدن ناگهانی آن، عدم اجرای برخی برنامه ها، عدم امکان نصب برخی نرم افزارها و … است.

شرکت اپل کمپلکس ارائه دهنده خدمات تخصصی تعمیرات از جمله تعمیر آیپد ،تعمیر آیفون ، تعمیر مک بوک ، تعمیر اپل واچ ، تعمیر اپل تی وی می باشد . برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

5/5 - (7 امتیاز)