برنامه های کاربردی اپل واچ ۷

برنامه های کاربردی اپل واچ 7
زمان مطالعه مطلب 6 دقیقه

هر مدل جدید از اپل واچ با ویژگی ها و قابلیت های اضافی همراه است و اکو سیستم پررونق برنامه های شخص ثالث مانند ردیابی تعداد قدم ها و نظارت بر ضربان قلب شما را مفیدتر می کند: برنامه هایی که به شما در انجام کارها کمک می کنند و عموماً بدون نیاز به دست زدن به تلفن خود به زندگی را برای شما راحت تر می کنند. در ادامه با ما همراه باشید تا برنامه های کاربردی اپل واچ ۷ را به شما معرفی خواهیم کرد.

تعمیر اپل واچ

Things

اگر می خواهید بهره وری خود را افزایش دهید، باید Things را امتحان کنید: این برنامه از نظر سازماندهی زندگی و کارهای روزانه شما به همان اندازه جامع است و دارای برنامه های همراه برای تلفن و دسکتاپ شما است. قسمت اپل واچ این برنامه به شما امکان می دهد ببینید چه کارهایی را باید انجام دهید، موارد لیست کارهای خود را علامت بزنید و موارد دیگر.

 

Tiny Armies

بازی ها معمولاً بر روی صفحه نمایش کوچک اپل واچ کار نمی کنند، اما Tiny Armies یک استثنا است. گیم پلی ساده و گرافیک آن باعث می شود برای گذراندن چند دقیقه از زمان بیکاری، سریع و بسیار عالی عمل کنید و تجربه در اپل واچ با پخش آن بر روی آیفون یا آیپد چندان متفاوت نیست. هدف از این بازی این است که ارتش حریف خود را با تفکر استراتژیک دقیق با چند ضربه تند و تیز از پا در بیاورید.

 

WorkOutDoors

پیاده روی، دویدن و دوچرخه خود را با WorkOutDoors و اپل واچ خود افزایش دهید: این برنامه دارای رابط عالی و کاربری نقشه برداری دقیق برای ترسیم مسیرهای شما است و به شما امکان می دهد آنچه را که روی صفحه ساعت هوشمند خود می بینید دقیقاً سفارشی کنید (بیش از ۳۰۰ عدد وجود دارد) معیارهایی برای انتخاب ورزش وجود دارد که با جزئیات بیشتر به تمرینات خود بپردازید.

 

Just Press Record

بهترین برنامه های اپل واچ ۷ عملکرد فوق العاده مفیدی را با حداقل سر و صدا به همراه دارند و این توصیف کاملی از Just Press Record است. این برنامه یک برنامه ضبط صدا ساده و در عین حال قدرتمند برای آیفون و آیپد است و برنامه همراه اپل واچ به شما امکان می دهد ضبط ها را مستقیماً از مچ دست خود شروع، متوقف و گوش دهید. اگر آیفون شما در دسترس نیست، می توانید مستقیماً از اپل واچ خود ضبط کنید.

 

Pennies

مانند بسیاری از برنامه های عالی اپل واچ، Pennies  یک برنامه کاربردی فوق العاده مفید در آیفون است و می توانید با استفاده از اپ واچ آن را تا مچ دست شما گسترش می دهد تا مجبور نباشید تلفن هوشمند خود را دائماً بیرون بیاورید. Pennies  به شما در بودجه بندی بهتر کمک می کنند و می توانید از برنامه ساعت برای پیگیری هزینه هایی که صرف می کنید، به کجا می رود و میزان نقدینگی اضافی که در دسته های مختلف مانند لباس و غذا باقی مانده است (در صورت تمایل ایده آل است) استفاده کنید.

 

Watchsmith

شما هنوز نمی توانید صفحه ساعت خود را برای ساعت هوشمند اپل ایجاد کنید  اما می توانید با ویجت های کوچکی که در هر صورت نشان داده می شود کارهای زیادی انجام دهید – و Watchsmith ابزار کاملی است تا این ویجت ها دقیقاً به همان شکلی که دوست دارید ظاهر شوند. به همچنین می توانید عوارض را برای ظاهر شدن و ناپدید شدن در ساعات خاصی از روز برنامه ریزی کنید و در مقایسه با ظاهر رابط کاربری ساعت خود، کنترل بیشتری نسبت به گذشته به شما می دهد.

 

Bear Focus Timer

ما برنامه های اپل واچ به این خاطر دوست داشتنی هستند که سعی نمی کنند کارهای زیادی انجام دهند یا مسائل را بیش از حد پیچیده می کنند، و با این روحیه  ما BFT یا Bear Focus Timer را ارائه می دهیم – اساساً فقط به شما کمک می کند تا برای مدت زمان مشخصی تمرکز کنید، اما این همیشه به همان راحتی که به نظر می رسد نیست و BFT واقعاً کار خوبی را برای شما در انجام وظیفه و دور از حواس پرتی انجام می دهد. این برنامه اپل واچ ۷ به شما امکان دسترسی آسان به تایمر و پیام های برنامه را می دهد تا بتوانید تلفن خود را کنار بگذارید.

 

PCalc

شما می توانیدPCalc ، که یک ماشین حساب کاملاً کاربردی را بر روی اپل واچ ۷ شما قرار می دهد (و یک دستگاه محاسبه فوق العاده قدرتمند برای آیفون و آیپد خود نیز به شما می دهد)، واقعاً با PCalc آشنا شوید. بله ،PCalc  یک برنامه گران قیمت است، اما اگر بخواهید از آن به درستی استفاده کنید ، از نظر هزینه بسیار خوب است: علاوه بر ماشین حساب اصلی، شما توابع و ویژگی های پیشرفته ای را در اینجا برای ریاضیدانان، دانشمندان، مهندسان و برنامه نویسان در اختیار دارید.

 

Overcast

Overcast یک پخش کننده پادکست زیبا و بصری برای آیفون، آیپد و اپل واچ شما است. علاوه بر مراقبت از وظیفه اصلی سازماندهی و پخش پادکست ها، دارای مجموعه ای از ویژگی های مفید است: می تواند سرعت پخش را افزایش دهد، سکوت را قطع کند، لیست پخش سفارشی ایجاد کند، سطح صدا را مشخص کند، ایجاد تایمر زمان خواب و خیلی گزینه های مفید بیشتر. در صورت نیاز می توانید پادکست ها را مستقیماً از اپل واچ خود نیز پخش کنید.

برنامه اپل واچ 7

AutoSleep

اپل سرانجام ردیابی خواب را به watchOS 7 اضافه کرد، اما کمی مبهم است. این برنامه فقط در ساعات مشخص شده در حالت خواب کار می کند و به شما اطلاعات زیادی در مورد کیفیت خواب شما نمی دهد. خوشبختانه افزودن ردیابی بهتر با برنامه ای مانند AutoSleep ، Sleep Watch ، Sleep ++  یا Pillow کار سختی نیست. چندین برنامه خوب برای ردیابی خواب برای انتخاب وجود دارد، اما اکثر آنها یا برای استفاده مناسب از یک برنامه داخلی با مشکاتی همراه می باشند.
یکی از دلایلی است که ما AutoSleep  را دوست داریم. نه تنها به خوبی کار می کند و داده های زیادی به شما می دهد ، بلکه فقط یک قیمت از پیش تعیین شده (و منطقی) است. بدون ارتقاء پنهان در برنامه خرید، بدون اشتراک و بدون تبلیغات

 

Carrot Weather

بسیاری از برنامه های آب و هوایی خوب وجود دارد – بسیاری از آنها از اپل واچ پشتیبانی می کنند – اما Carrot Weather ممکن است گزینه بهتری باشد. Carrot Weather شامل پیش بینی آب و هوا عالی (با داده های آب و هوای زیرزمینی یا Dark Sky ، سفارشی سازی زیاد و حتی دستاوردها است.

 

Password 1

اپل در زمینه همکاری Keychain و iCloud با Safari و برنامه ها برای مدیریت گذرواژه ها بسیار بهتر شده است، اما اگر برای هر کاری از اکو سیستم اپل خارج شدید، واقعاً باید از مدیر رمز عبور شخص ثالث استفاده کنید. اگر اعضای خانواده ای دارید که همه باید از  رمز عبور استفاده کنند اما مایلند گذرواژه های خدمات خاصی را به اشتراک بگذارند. یکی از موارد مناسب Password 1  است که امنیت عالی و سهولت استفاده را به همراه ابزارهای قوی در چندین سیستم عامل ارائه می دهد.
در اپل واچ شما، Password 1  می تواند به سرعت گذرواژه ها، جزئیات کارت اعتباری، یادداشت ها و گذرواژه های یکبار مصرف را به شما نشان دهد.

 

Streaks

خواه می خواهید وزن کم کنید، غذای سالم تری بخورید، مهارت جدیدی یاد بگیرید یا هر عادت خوب جدیدی ایجاد کنید، کلید موفقیت تکرار است. هفته ای یکبار رفتن به باشگاه ورزشی شما را تغییر نمی دهد، مهم نیست که چقدر سخت کار می کنید.
Streaks یک راه ساده برای ایجاد یادآوری های سفارشی برای انجام هر کاری است (می تواند تا ۱۲ کار روزانه را دنبال کند). زمان انجام کار را به شما یادآوری می کند و حتی وظایف مربوط به داده های برنامه Health را به طور خودکار بررسی می کند.برنامه اپل واچ به شما اعلان های غنی، پیچیدگی های فراوان و نمادها و رنگ های عالی را می دهد تا در فعالیت های سفارشی خود استفاده کنید.

 

Spotify

برنامه ای مانند Spotify نیازی به معرفی ندارد. بدون شک محبوب ترین سرویس پخش موسیقی در جهان است و به طور فزاینده ای به محلی تبدیل شده است که مردم به پادکست های مورد علاقه خود گوش می دهند.همیشه توصیه به Spotify به علاقه مندان به اپل واچ بسیار سخت بوده است، زیرا نمی تواند به تنهایی موسیقی یا پادکست را پخش کند – شما باید از تلفن خود استفاده کنید و فقط پخش ساعت خود را کنترل کنید.اکنون تا زمانی که کاربر Spotify Premium هستید، می توانید موسیقی و پادکست ها را مستقیماً از اپل واچ بدون آیفون خود در این نزدیکی پخش کنید.

 

Camera Plus

Camera Plus یکی از محبوب ترین برنامه های دوربین شخص ثالث برای iOS است و کنترل بیشتری بر عکاسی خود نسبت به آنچه در حال حاضر در برنامه دوربین اصلی موجود است به شما می دهد.پشتیبانی از اپل واچ برخی ویژگی های فوق العاده را به همراه دارد، مانند عکس برداری و فیلمبرداری با پیش نمایش زنده و همچنین پیش نمایش فوری پس از ضبط، تا مطمئن شوید دقیقاً همان چیزی است که می خواهید. همچنین می توانید بین دوربین جلو یا عقب تعویض کنید و یک تایمر – همه از مچ دست خود تنظیم کنید. اگرچه شما همچنین می توانید از اپل واچ خود به عنوان منظره یاب برای برنامه دوربین اصلی استفاده کنید، اما این کارکردهای بیشتری را در یک برنامه واحد به ارمغان می آورد و ما منتظر برنامه های Camera Plus  در آینده برای اپل واچ هستیم.

 

شرکت اپل کمپلکس ارائه دهنده خدمات تعمیرات از جمله  تعمیر اپل تی وی ، تعمیر اپل واچ ، تعمیر مک بوک و تعمیر آیپد و تعمیر آل این وان اپل و تعمیر گوشی آیفون می باشد . برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید .
5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *