مشکلات رایج آیفون ۱۱

مشکلات رایج آیفون 11
زمان مطالعه مطلب 7 دقیقه

دارندگان آیفون ۱۱ که با مشکل روی صفحه نمایش روبرو شده اند می توانند آیفون را به صورت رایگان تعویض کنند. اپل فاش کرده است که تعداد کمی از گوشی های آیفون ۱۱ که تولید شده اند دچار مشکل ناشی از نقص در ماژول صفحه نمایش شده اند که باید تعویض شود تا صفحه دوباره کار کند. در نتیجه این شرکت یک برنامه تبادل برای مدل های تحت تاثیر iPhone 11 را آغاز کرده است.هم چنین می توانید تعمیر آیفون خود را به تکنسین های اپل کمپلکس بسپارید.

تعمیر آیفون

مشکل آیفون ۱۱ چیست

اگر iPhone 11 تحت تأثیر مشکلات قرار گرفته باشد ، متوجه خواهید شد که صفحه نمایش هنوز محتوا را نشان می دهد ، اما صفحه لمسی دیگر به لمس واکنش نشان نمی دهد.آیا همه مدل های iPhone 11 تحت تاثیر قرار گرفته اند؟همه iPhone 11 این خطا را ندارند – اپل به “درصد کمی” اشاره می کند.کدام مدل های آیفون ۱۱ تحت تاثیر قرار می گیرند؟

دستگاه های آیفون ۱۱ که بین نوامبر ۲۰۱۹ تا مه ۲۰۲۰ تولید شده اند تحت تأثیر قرار می گیرند.چگونه می توانم بفهمم آیفون ۱۱ من گنجانده شده است؟در اینجا آنچه باید انجام دهید تا بررسی کنید آیا iPhone 11 شما در برنامه تعمیر گنجانده شده است یا خیر:

  1. از وب سایت اپل دیدن کنید .
  2. در صفحه پشتیبانی شماره سریال iPhone 11 خود را وارد کنید تا بررسی کنید که آیا مدل شما برای برنامه تبادل واجد شرایط است یا خیر. (مقاله ای داریم که نحوه یافتن شماره سریال را توضیح می دهد (
  3. اگر iPhone 11 شما در برنامه گنجانده شده است و دارای خطای نمایش مطابق با توضیحات اپل است یا از سری تولیدی است که ممکن است مشکل در آن ایجاد شود ، می توانید دستگاه را به صورت رایگان در اپل یا در دستگاه مجاز تعویض کنید.

 

آیا iPhone شما واجد شرایط تعویض است؟ در اینجا باید چکار کرد:یا می توانید در یک فروشگاه Apple وقت بگذارید ، با سرویس پست الکترونیکی اپل برای ارسال iPhone خود به مرکز تعمیرات اپل تماس بگیرید ، یا با نمایندگی مجاز   applecomplex.comتماس بگیرید .

برای ذخیره اطلاعات روی گوشی ، باید قبل از ارسال آن برای سرویس جایگزین ، از نسخه پشتیبان تهیه کنید. به این ترتیب می توانید مطمئن باشید که هیچ عکس ، برنامه ، تنظیمات یا سایر داده ها از بین نمی روند.اگر آیفون شکسته دارید و می خواهید بدانید آیا اپل آن را جایگزین می کند یا خیر ، بخوانید: چگونه می توان آیفون خراب را تعمیر یا تعویض کرد

 

کجا می توانم iPhone 11 خود را تعویض کنم

می توانید در Apple Store قرار ملاقات بگذارید ، برای استفاده از خدمات ارسال نامه از طریق مرکز تعمیر ، با پشتیبانی Apple تماس بگیرید ، یا با یک شریک خدمات مجاز تماس بگیرید.توجه داشته باشید که اپل توصیه می کند که تعمیر فقط در کشوری که iPhone 11 در آن خریداری شده است ، موجود باشد.

اگر در اتحادیه اروپا هستید ، این سرویس در همه کشورهای عضو منطقه اقتصادی اروپا برای دستگاههایی که در منطقه اقتصادی اروپا خریداری شده است ، در دسترس است.

مشکلات آیفون 11

نحوه اجبار راه اندازی مجدد یا بازنشانی سخت iPhone 11

اگر iPhone 11 ، iPhone 11 Pro یا iPhone 11 Pro Max شما دچار مشکل شد ، باید بتوانید با یک هارد ریست ساده یا راه اندازی مجدد مشکل را برطرف کنید.

پرچمداران سابق اپل در سال ۲۰۲۱ از وضعیت خوبی برخوردار هستند ، اما بدون مشکل نیستند. کاربران آیفون ۱۱ ، آیفون ۱۱ پرو و ​​آیفون ۱۱ پرو مکس همچنان با مشکلات ناامیدکننده ای مانند انجماد و قفل شدن روبرو هستند. این مشکلات رایج در همه مدل های iPhone است و در اکثر موارد به راحتی قابل حل هستند.

اگر مدل iPhone 11 شما ناگهان قفل می شود و نمی توانید آن را به طور عادی خاموش کنید ، ممکن است لازم باشد دستگاه خود را به سختی ریست کنید. این فرایند تنها چند ثانیه طول می کشد و باید دستگاه شما را به حالت عادی برگرداند. به خاطر داشته باشید ، این فرآیند اطلاعات شما را پاک نمی کند ، فقط تلفن را راه اندازی مجدد می کند.

اگر iPhone 11 ، iPhone 11 Pro یا iPhone 11 Pro Max شما دائماً دچار مشکل میشود ، باید برنامه های خود را از طریق App Store به روز کنید یا سایر راه حل های احتمالی را بررسی کنید. اگر بارها و بارها قفل شدن را تجربه می کنید ، باید راهنمای ما را برای رفع مشکلات رایج آیفون ۱۱ بررسی کنید .

اگر از مدل قدیمی تر از iPhone X به آیفون ۱۱ ارتقا داده اید ، ممکن است ندانید که چگونه دستگاه خود را مجدداً راه اندازی کنید زیرا به دکمه های متفاوتی نیاز دارد.در اینجا آنچه شما باید انجام دهید تا iPhone 11 ، iPhone 11 Pro یا iPhone 11 Pro Max خود را تعمیر کنید.

 

نحوه سخت بازنشانی آیفون ۱۱

به جای فرآیند قدیمی که ، اگر به خاطر می آورید ، شما نیاز به نگه داشتن دو دکمه برای راه اندازی مجدد آیفون دارید ، اکنون باید دو دکمه را سریع فشار دهید و سپس دکمه سوم را فشار داده و نگه دارید تا گوشی را مجبور به راه اندازی مجدد کنید.تسلط و به خاطر سپردن این روند می تواند کمی مشکل باشد ، اما هنگامی که چند بار این کار را انجام دادید ، باید خوب پیش بروید.

اگر iPhone 11 ، iPhone 11 Pro یا iPhone 11 Pro Max شما به لمس و ضربه تند وشدید زدن پاسخ نمی دهد ، نحوه راه اندازی مجدد اجباری دستگاه به شرح زیر است:

  1. فشار بر روی صدا را فشار دهید واقع در سمت چپ گوشی و اجازه رفتن.
  2. دکمه کاهش صدا را فشار دهید و رها کنید.
  3. دکمه کناری را فشار داده و نگه دارید تا لوگوی Apple روی صفحه نمایش داده شود.

شما باید دکمه های افزایش و کاهش صدا را به سرعتنحوه سخت بازنشانی آیفون 11 فشار دهید ، اما نه همزمان.دکمه کناری همان چیزی است که اپل آن را دکمه پاور در مدلهای جدیدتر آیفون می نامد. پس از چند ثانیه نگه داشتن دکمه کناری ، تلفن شما باید خود را راه اندازی مجدد کند.

اگر راه اندازی مجدد اجباری به کاهش مشکلات کمک نمی کند ، اپل توصیه می کند گوشی را به شارژر متصل کرده و اجازه دهید تا یک ساعت شارژ شود. همچنین توصیه می کنیم همه تنظیمات تلفن خود را در برنامه تنظیمات مجدداً تنظیم مجدد کنید.اگر هنوز صفحه سیاه را مشاهده می کنید یا بعد از انجام این مرحله هنوز هم با صفحه لمسی مشکل دارید ، می خواهید با پشتیبانی مشتریان اپل تماس بگیرید .

 

برای امنیت بهتر iOS 14.7.1 را نصب کنید
اگر امنیت برای شما مهم است ، فوراً به نصب iOS 14.7.1 فکر کنید.

iOS 14.7.1 مقدار زیادی در آن وجود ندارد ، اما یک وصله امنیتی جدید با خود به همراه دارد.

اگر می خواهید از iPhone و داده های آن بهتر محافظت کنید ، باید در آینده ای نزدیک به روزرسانی iOS 14.7.1 را نصب کنید.

اگر iOS 14.7 را از دست داده اید ، با ارتقاء خود ۳۱ وصله امنیتی آن را دریافت خواهید کرد. در وب سایت اپل می توانید اطلاعات بیشتری در مورد این موارد کسب کنید .

اگر iOS 14.6 را کنار گذاشته اید ، ۳۸ وصله امنیتی به روز رسانی را با به روز رسانی iOS 14.7.1 دریافت خواهید کرد.

اگر از iOS 14.5.1 صرف نظر کرده اید ، دو وصله امنیتی به روزرسانی را دریافت خواهید کرد. می توانید در مورد آنها در وب سایت اپل بخوانید . هر دو مربوط به WebKit هستند.

اگر iOS 14.5 را از دست داده اید ، با ارتقاء خود وصله های آن را دریافت خواهید کرد. می توانید در مورد این تغییرات بیشتر در وب سایت Apple بخوانید .

iOS 14.5 همچنین شفافیت ردیابی برنامه های جدید اپل را ارائه کرد که به شما امکان می دهد کنترل کنید کدام برنامه ها مجاز به مشاهده فعالیت شما در برنامه ها و وب سایت های دیگر شرکت ها برای تبلیغات یا به اشتراک گذاری با کارگزاران داده هستند.

اگر iOS 14.4.2 را رد کرده اید ، وصله امنیتی آن را با iOS 14.7.1 دریافت می کنید. همچنین می توانید در مورد این وصله در وب سایت اپل اطلاعات بیشتری کسب کنید .

اگر iOS 14.4.1 را از دست داده اید ، وصله آن را با ارتقا به iOS 14.7.1 دریافت می کنید.

اگر iOS 14.4 را رد کرده اید ، با ارتقاء خود ، وصله های به روز رسانی را دریافت خواهید کرد.

اگر iOS 14.3 را نادیده گرفته اید ، با ارتقاء خود ، ۹ به روزرسانی امنیتی آن را دریافت خواهید کرد. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد آنها در سایت امنیتی آن بخوانید .

iOS 14.3 همچنین شامل بخش جدیدی از اطلاعات حریم خصوصی در صفحات App Store بود که شامل خلاصه ای از شیوه های حفظ حریم خصوصی برنامه است.

اگر iOS 14.2 را رد کرده اید ، به روز رسانی iOS 14.7.1 شما شامل ۲۴ وصله امنیتی اضافی است. می توانید در مورد وصله ها در وب سایت امنیتی Apple اطلاعات بیشتری کسب کنید .

اگر هنوز از iOS 13 استفاده می کنید ، iOS 14.7.1 شامل به روزرسانی های امنیتی iOS 14.0 است.

iOS 14.0 11 وصله امنیتی جدید به iPhone وارد کرد. اگر به ماهیت دقیق این پیشرفت ها علاقه دارید ، می توانید در مورد آنها در وب سایت اپل بخوانید .

علاوه بر این وصله ها ، iOS 14 دارای برخی از ارتقاء امنیت و حفظ حریم خصوصی از جمله بهبود Home/HomeKit و Safari است.

به عنوان مثال در Safari ، اکنون می توانید روی دکمه گزارش حریم خصوصی ضربه بزنید تا نحوه عملکرد وب سایت ها با حریم خصوصی شما را بهتر درک کنید.

با iOS 14 موجود ، می توانید اطلاعاتی را در App Store بدست آورید که به شما کمک می کند قبل از بارگیری برنامه ها ، حریم خصوصی آنها را بفهمید.

همچنین یک نشانگر ضبط جدید وجود دارد که هر زمان که برنامه ای از میکروفون یا دوربین شما استفاده می کند ، در بالای صفحه نمایش داده می شود. می توانید ببینید آیا برنامه اخیراً از آنها در مرکز کنترل استفاده کرده است یا خیر.

محققان همچنین دریافتند که اپل یک سیستم امنیتی sandbox جدید “BlastDoor” را به iOS 14. آورده است. این سیستم به منظور جلوگیری از وقوع حملات از طریق برنامه Messages است.

شرکت اپل کمپلکس پیشرو در خدمات تعمیر محصولات اپل همچون تعمیر اپل تی وی ، تعمیر اپل واچ ، تعمیر مک بوک و تعمیر آیپد می باشد . برای اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش خود با ما تماس بگیرید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *