تمیز کردن گوشی اپل

زمان مطالعه مطلب 2 دقیقه

 

تعمیر آیفون

 

اپل پیشتر به مصرف کنندگان هشدار داده بود که از استفاده از “حلال های مایع” در iPhone خودداری کنند. اما در بحبوحه شیوع ویروس کرونا ، این شرکت اکنون می گوید استفاده از دستمال مرطوب ضدعفونی کننده روی محصول خوب است

در بحبوحه شیوع ویروس کرونا ، اپل در حال حاضر به مصرف کنندگان می گوید مشکلی ندارد که از دستمال مرطوب ضدعفونی کننده برای تمیز کردن آیفون خود استفاده کنند.

در راهنمای اپل آمده است: “با استفاده از دستمال مرطوب کننده ایزوپروپیل ۷۰ درصدی یا دستمال مرطوب ضد عفونی کننده Clorox ، می توانید سطوح سخت و غیر متخلخل محصول اپل خود را مانند صفحه نمایش ، صفحه کلید یا سایر سطوح بیرونی به آرامی پاک کنید .”

پیش از این ، این شرکت به مصرف کنندگان گفته بود که هنگام تمیز کردن محصولات شرکت “فقط از پارچه نرم و بدون خط استفاده کنید” . اپل همچنین به مصرف کنندگان گفته است که از استفاده از “حلال ها” که شامل ایزوپروپیل الکل به همراه آلکیل دی متیل بنزیل کلرید آمونیوم ، ماده فعال در دستمال های Clorox و Lysol است ، خودداری کنند.

دلیل اینکه اپل قبلاً حلال ها را فراخوانده بود ، بیش از حد نگران است که مواد شیمیایی می توانند به پوشش oleophobic مقاوم در برابر اثر انگشت در جلو و عقب آیفون آسیب برسانند.

“این پوشش با استفاده معمولی با گذشت زمان فرسوده می شود. تمیز کردن محصولات و مواد ساینده بیشتر کاهش می یابد پوشش و ممکن است آی فون خود را خراش، “پشتیبانی تمیز کردن آیفون جداگانه صفحه گوید.

اما روز دوشنبه ، اپل کلمه “حلال ها” را از توصیه های رسمی تمیز کردن این شرکت حذف کرد. در عوض ، به طور خاص به مصرف کنندگان می گوید که از سفید کننده ها خودداری کنند.

این دستورالعمل می افزاید: “از جذب رطوبت در هر دریچه ای خودداری کنید و محصول اپل خود را در هیچ ماده شوینده فرو نبرید.” (از ضدعفونی کننده) روی سطوح پارچه یا چرم استفاده نکنید. ”

اپل همچنین توصیه می کند که از “پاک کردن بیش از حد” آیفون خود برای جلوگیری از آسیب جلوگیری کنید. با این حال ، Journa l آزمایشی را انجام داد که شامل پاک کردن ۱۰۹۵ بار آیفون جدید با دستمال های ضد عفونی کننده Clorox بود و دریافتند پوشش مقاوم در برابر اثر انگشت هنوز سالم است.

این که آیا واقعاً می توانید دستمال مرطوب ضدعفونی كننده بگیرید ، موضوع دیگری است. شیوع ویروس کرونا باعث شده تا مصرف کنندگان دستمال های ضدعفونی کننده ، ضدعفونی کننده دست و ماسک را ذخیره کنند.

در نتیجه ، آمازون ، Target و Walmart دستمال های ضدعفونی کننده Colorox را به طور موقت در وب سایت های اینترنتی خود فروخته اند ، که باعث افزایش قیمت تجار شخص ثالث شده است.

شرکت اپل کمپلکس برگزار کننده ارائه دهنده خدمات تعمیرات از جمله تعمیر آیفون و تعمیر مک بوک و … می باشد . برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *